Hemen Başvur  Air Metro

  Radyo Link üzerinden, 5 Mbps ile 1 Gbps arasında, ölçeklenebilir, esnek, düşük maliyetli ve her türlü veri akışına imkan veren Kablosuz Metro Ethernet teknolojisidir. Protokol dönüşümlerine ihtiyaç duymadan, uçtan uca ethernet taşıyan, simetrik iletim yapısına sahiptir.

  Yüksek hız ve kesintisiz internet erişimi!

  Air Metro İnternet, iş ve uygulamalarından dolayı paylaşımsız, simetrik/asimetrik ve güvenilir bant genişliğine ihtiyaç duyan tüm işletmeler ve kurumlar için ideal internet erişim çözümüdür.

  Masrafsız Kurulum

  Tüm Türkiye’de sürekli gelişen ve genişleyen altyapısıyla hizmet veren SahilNET Air Metro, kurulum esnasında ihtiyaç duyulan tüm ekipmanlar paketinize dâhil olduğu için size ekstra masraf çıkarmaz.

  Kesintisiz Hizmet

  Şirketinize özel uzaktan devre izleme hizmeti sayesinde internetinizde herhangi bir yavaşlama riskine karşı anında önlem alınır. Bu sayede interneti kesintisiz ve hız garantili olarak kullanabilirsiniz.

  Sıkça Sorulan Sorular

  SahilNET, diğer yurtiçi operatörlerle oluşturduğu ulusal fiber optik altyapısı üzerinden servis kalitesiyle fark yaratarak hem Türkiye’den hem de Avrupa’nın merkezinden internete çıkmanızı sağlıyor.

  İnternet erişim ihtiyaçlarını mevcut xDSL teknolojileri ile çözemeyen, simetrik, hızlı internet arayışında olan, ancak Türkiye’nin internet şebekesinin performansı ile yetinemeyen özellikle orta ve büyük ölçekli kurumlar için idealdir.

  • SahilNET, yurtiçi internet trafiğinizi Türkiye’nin internet şebekesine, yurtdışına doğru olan internet trafiğinizi ise kendisine ait fiber optik altyapı ile ara bağlantısını tesis ettiği uluslararası internet şebekesine ulaştırarak, yurtiçi internet hizmet bedelleri ile Avrupa’nın merkezinden dünyaya ulaştırıyor.
  • Genişbant, 5 Mbps’den 1 Gbps ve hatta daha da üzeri hızlarda, ölçeklenebilir, mesafeden bağımsız, tamamen simetrik ve kaliteli destek hizmetleri içeren Metro Ethernet İnternet, tüm dünyaya çok yüksek hızlarda bağlanmanızı sağlayan bir hizmettir.  

   

  • YURT DIŞI İNTERNET ÇIKIŞLARI
   Türkiye’de ilk defa uluslararası internet erişiminin sağladığı avantajlar fiyat farkı olmaksızın sağlanır.
  • ÖLÇEKLENEBİLİR ESNEK BANT GENİŞLİĞİ
   5 Mbps’den 1 Gbps ve ihtiyaca göre daha da yüksek hızlarda erişim sağlanır.
  • SERVİS SEVİYE SÖZLEŞMESİ
   Yüksek kalite ve erişilebilirlikte servis sağlanır, hizmet seviyesi taahhüdü sunulur.
  • SATIŞ SONRASI DESTEK
   7/24 izlenebilir, ölçeklenebilir, ölçülebilir ve raporlanabilir servis hizmeti sunulur.
  • YEDEKLİLİK
   Tam yedekli SahilNET omurgası üzerinden yüksek hız ve kapasiteyle internet erişimi sağlanır.
  • TRAFFIC ENGINEERING
   İnternet trafiğiniz, en iyi trafik mühendisliği yaklaşımlarıyla omurgamızda yönetilir, böylece sıkışıklık ve bundan kaynaklanan yavaşlıklar önlenir.

  Ücretlendirmeler proje bazlı oluşturulmaktadır. 0850 333 9 111 çağrı merkezimiz veya [email protected] mail adresimiz üzerinden bizlere ulaşabilir, yan panelde yer alan başvuru formunu kullanabilirsiniz.