Hemen Başvur  Bulut Hizmeti

  SahilNET Bulut Hizmeti, kurumsal müşterilere sunulan bulut servislerinin bir arayüz ile satın alınabildiği ve yönetilebildiği bir platformdur. Bulut hizmetimiz ile, tüm bilgi teknolojileri altyapınızı SahilNET Veri Merkezinde konumlandırabilir, böylece maliyetlerinizi düşürürken daha esnek bir altyapıya sahip olabilirsiniz. Bu platform üzerinden, altyapı ve uygulama hizmetlerini istenilen kapasitede dakikalar içerisinde kurulmasını ve yönetimini sağlayabilirsiniz. İş sürekliliğinizi sağlayacak en yeni teknolojileri yatırım maliyetini üstlenmeden SahilNET üzerinden kullanabilirsiniz.

  Bulut Hizmeti Size Neler Sunuyor?

  Maliyet

  SahilNET Bulut hizmetlerini kullanarak, barındırma, enerji, iklimlendirme gibi veri merkezi maliyetlerini üstlenmenize gerek kalmaz. Ayrıca, donanım, bakım, lisans ve yönetim maliyetlerinde de tasarruf edersiniz.

  Esneklik

  İhtiyaç duyduğunuz anda tek bir tuşla kaynak arttırıp azaltabilir, esnek bir şekilde altyapınızı yönetebilirsiniz.

  Entegre Çözüm

  Altyapı, güvenlik, erişim, iş uygulamaları gibi birçok servisi bütünleşik deneyim ile kullanabilirsiniz.

  Sıkça Sorulan Sorular

  Bulut Hizmeti, kurumsal müşterilerimizin farklı bulut servis platformlarına, güvenli, dedike ve yüksek performanslı bir şekilde uçtan uca erişim sağlayabilmesidir.

  Saldırı olması durumunda; saldırı alan IP adresi, saldırı aldığı lokasyona göre ilk önce yurt dışı erişimine kapatılır. Eğer IP’ye saldırı, yurt içi bir lokasyondan geliyorsa saldırı sona erene kadar IP’nin yayını kesilir.

  Sunucularımız, İzmir’de bulunan SahilNET Datacenter’da barındırılmaktadır.

  Ücretlendirmeler proje bazlı oluşturulmaktadır. 0850 333 9 111 çağrı merkezimiz veya [email protected] mail adresimiz üzerinden bizlere ulaşabilir, yan panelde yer alan başvuru formunu kullanabilirsiniz.