Hemen Başvur  Mpls Vpn Nedir?

  Mpls farklı teknoloji ve altyapıların kullanımı ile şekillenen çok noktalı projelerde, kullanıcı ve kullanım yoğunluğunun yarı sıra; taşınan veri, ses, görüntü uygulamaları da önemli rol oynar. MPLS VPN (Virtual Private Network – Sanal Özel Ağ), ülke genelinde farklı bölgelere yayılmış ofis, şube, acenteleri vb. bulunan çok noktalı kurumların MPLS omurgası üzerinden tüm lokasyonlarının kesintisiz, hızlı ve güvenli bir şekilde haberleşmesini sağlar. Bu servis ile ERP, Muhasebe, Stok vb. kritik iş uygulamaları çalıştıran, exchange yapılar üzerinden iletişimini sağlayan vb. kurumların  şube ve ofisleri iş uygulamalarına kesintisiz ve güvenli şekilde ulaşır ve işlem yapar.

  Altyapımız her yerde.

  SahilNET’in önde gelen ISP, FİBER OPTİK omurga ve ara bağlantıları ile tüm dünyada; VAE (Veri Akış Erişimi), TOPTAN (Toptan Port Kiralama), PT (Port Transmisyon) sözleşmeleri kapsamında Türkiye çapında hizmet verdiği MPLS (Multi Protocol Label Switching) altyapısı sayesinde VPN (Sanal Ağ) ve VPLS (Sanal Yerel Ağ) hizmetinin mümkün olan en yüksek kalitede verilmesini sağlar.

  Sıkça Sorulan Sorular

  VPN, Virtual Private Network (Sanal Özel Ağ) kısaltması olup, özel veya Internet gibi ortak ağlar üzerindeki noktadan noktaya sağlanan bağlantı çeşididir. VPN teknolojisinde tünel protokolleri adı verilen özel TCP/IP tabanlı protokolleri kullanılır ve veriler şifrelenerek aktarılır.

  MPLS VPN (Virtual Private Network – Sanal Özel Ağ), ülke genelinde farklı bölgelere yayılmış ofis, şube, acenteleri vb. çok lokasyonu bulunan kurumların, MPLS omurgası üzerinden haberleşerek merkez ve diğer lokasyonlar ile kesintisiz, hızlı ve güvenli bir şekilde veri alışverişinde bulunmasını sağlayan servistir.

  MPLS VPN servisleri Türkiye’nin tüm bölgelerinde sağlanır.

  MPLS VPN servisi Türkiye’ye yayılmış MPLS omurgası üzerinden noktadan noktaya bağlantı oluşturularak, Metro Ethernet, G.SHDSL, xDSL ve R/L erişim yöntemleri kullanılarak çalışır. Metro Ethernet, G.SHDSL, xDSL ve R/L MPLS VPN hizmetlerinde; kurumunuz için bir kiralık devre veya noktadan noktaya bağlantı tahsis edilmez. Tüm uzak şube ve ofisleriniz Teknotel’in yönettiği MPLS altyapısı üzerinden haberleşir, böylelikle maliyetleriniz düşer.

  Çok noktalı kurumların, farklı bölgelere yayılmış ofis ve şubelerinin merkez ve birbirleriyle kesintisiz, hızlı ve güvenli bir şekilde haberleşmesini sağlayan MPLS VPN servisi proje bazında ücretlendirilmektedir. Kurumunuzun ihtiyacının analiz edilmesi ve size en uygun projelendirmenin yapılması için +90 850 333 9 111 numaralı telefonu arayarak satış temsilcilerimizle görüşebilir ve MPLS VPN servis ve fiyatlarıyla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.