Hemen BaşvurSiber Güvenlik

SahilNET Siber Güvenlik Hizmeti ile internet trafiğinizin kontrolü artık sizin elinizde! Bu hizmet ile ağınızdan internete, internetten de ağınıza doğru gelen trafiğin ağa giriş çıkışını kolayca yönetebilir ve belirlediğiniz kurallara uygun olmayan trafiğin geçişini engelleyebilirsiniz.

Siber Güvenlik Hizmeti Size Neler Sunuyor?

Altyapı

Siber Güvenlik Hizmeti SahilNET güvenlik sistemleri üzerinden sağlandığından herhangi bir lisans bedeli ödemenize gerek yoktur.

Maliyet Tasarrufu

Siber Güvenlik Hizmeti ile ağ erişimlerinizde güvenlik sağlamak için daha az bütçe ayırarak tasarruf sağlarsınız.

Yüksek Kalite

Bu hizmet kapsamında SahilNET, en son gelişmeleri sizin adınıza takip ederek ve uygulayarak güncel ve yüksek kaliteli bir hizmet sunar.​

Sıkça Sorulan Sorular

SahilNET Air Metro veya Metro Ethernet abonesi olarak Siber Güvenlik hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Ağınıza doğru gelen trafiğin ağa giriş çıkışını kolayca yönetebilir ve belirlediğiniz kurallara uygun olmayan trafiğin geçişini engelleyebilirsiniz.

Log analiz özellikleri ile kurulmuş bağlantıları, gerçek zamanlı olarak veya sistem kayıtları üzerinden izleyebilirsiniz.

Ücretlendirmeler proje bazlı oluşturulmaktadır. 0850 333 9 111 çağrı merkezimiz veya [email protected] mail adresimiz üzerinden bizlere ulaşabilir, yan panelde yer alan başvuru formunu kullanabilirsiniz.